LOGO YAZILIM İLE E-DEVLET UYGULAMALARI

LOGO E-MUTABAKAT 

Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Logo e-Mutabakat, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

  • Sizler de Logo e-Mutabakat‘ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 15 Aralık 2015 tarihinden itibaren kullanıma sunulan Logo e-Mutabakat için “e- mutabakatdiyalogo.com.tr” adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifre tanımlamanız ve online sözleşme yapmanız yeterli olacaktır.
Tasarruf , Hız ve  Anlık Kontrol Avantajları

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur.

Kolay Veri Aktarımı

Kolay Veri Aktarımı

Logo e-Mutabakat, verilerin Excel üzerinden  e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarılmasını sağlar.