LOGO PROGRAMLARI YILLIK DEVİRLERİ

LOGO PROGRAMLARI YILLIK DEVİR

 

Logo Programı Yıllık Devir İşlemleri...!

Devir işlemleri yıl sonu itibariyle mali dönem bağımlı olarak çalışan firmaların dönem sonu kapanışlarının oluşturularak yeni döneme açılış işlemi olarak yansıtılmasıyla sonuçlanır..

Devir işlemleri yapılmadan önce mevcut dönemdeki tüm işlemlerin bitirilmesi, geriye dönük işlemlerin tekrar sorun olacağının bilinmesi, hesap mutabakatlarının yapılması, mevcut döneme ait tüm faturaların kesilmiş irsaliyelerin faturalandırılmış olması ve stok işlemlerinde maliyetlendirmenin çalıştırılması gerektiği dikkat edilmesi gereken hususlardan bazılarıdır..

Sonrasında devir işlemleri yapılırken DEVİR.EXE çalıştırılmalı ve ardından gerekli filtrelemelere dikkat edilerek devir işlemi tamamlanmalıdır. Devir yapılmazdan önce mutlak suretle YEDEKLEME yapılmalıdır. Bilinçsizce yapılan devir işlemi ile açılan yeni dönem tüm yılınızın kabusu olabilir. Bu tarz olumsuzlukları yaşamamanız için bizimle iletişime geçin. Türkiye'nin her yerine Uzak Masaüstü bağlantısı ile Logo Programlarınızın Devirlerini yapmaktayız..