E TİCARET SANAL SATIŞ MAĞAZASI

PROFESYONEL HEMEN TESLİM E-TİCARET SİTESİ

 Kamuoyuna Duyurulur 

Son günlerde yüksek fiyatla E-Ticaret sitesi satmaya çalışan rakiplerimizden karalama adına duyumlar almaktayız.Bu söylemlerde firmamızın adı kullanılarak normal fiyatlar üzerinden satış yapmamız, destek vermemiz, e-ticaret hayatına yeni atılan firmalara neden fiyatların fahiş denecek kadar yüksek olduğunu anlatmamız rahatsızlık yarattı. 
Firmamızın genel prensibi; her müşteriden kurulum maliyetlerinin tamamını almak değil zaten varolan hazır kurulumlarımızı sizlerin paylaşımınıza açmaktır.Her defasında tüm maliyetleri sizlere yüklemek doğru ve etik değildir. 
Platinum E-Ticaret Sistemleri sizlerin desteğiyle büyüyor ve büyümeye devam ediyor.rakiplerimizin rahatsız olması Bizlerin doğru yolda olduğunun kanıtıdır. 
Sizlere aynı şeklide destek vermeye devam ediyoruz, edeceğizde... 
Fiyatlarımızda güncellemeye gidecektik fakat kampanya fiyatlarımızı bir süre daha korumaya karar verdik.Tabii ki fiyatlarımızı sorgulayabilirsiniz, pahalı olan her zaman kalite demek değildir, kalite aldığınız hizmettir. 
Asıl sorgulanması gereken ; bizim e-ticaret fiyatlarımız neden düşük değil,onların fiyatları neden yüksek
Saygılarımızla

 

Sanal mağaza alışveriş sitelerinde ziyaretçi sayısına oranla web trafiği yükselmektedir.Bunu bilen firmalar fiyatlarını düşük tutup ek gelir olarak ziyaret sayılarından para kazanmaktadır.
Hazır sitelerimizde önceden hesap etmediğiniz hiç bir ödeme yok.
Diğer firmaların uyguladıkları gizli ödemeler ya da limit aşımı site kapama işlemleri olmaz.

Bizde Sınır Yok !
Sanal mağaza alışveriş sitenize sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Bu özellik ile gerek portföyünüzdeki ürünlerinizi gerekse XML iş ortaklığından faydalanarak dilediğiniz kadar ürün ve hizmeti sanalmağazanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Diğer firmalarda 1000 ürün üzeri üst paketlerden almak durumundasınız. En alt paketlerimizde dahi sınırsız ürün ekleyebilirsiniz.

Sanalmağaza sitelerimizi yönetmek için üst düzey bilgi birikimine ihtiyacınız yoktur. E-ticaret uzman destek ekibimiz ile sanal mağazanız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız.Mağazanızın kurulumundan ilk satışınıza kadar gerek telefon, mail gerekse uzak yardım ile destek ekibimiz yardımcı olacaktır.
E-Ticaret konusunda bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız. Aynı gün içerisinde sanal mağazanızı kurup, onlarca hazır modern görünümlü temalarımız arasından seçiminizi yapıp internetten satışa hemen başlayabilirsiniz. Sanalmağaza sitelerimiz %100 mobil uyumludur.Müşterileriniz mobil cihazlarından sipariş verebildiği gibi siz de siparişleri dilediğiniz an mobil cihazlarınızdan yönetebilirsiniz