Cryptolocker VİRÜSÜ VERİ Kurtarma

Cryptolocker Virüsü Veri Kurtarma Çözümleri

Türkiyenin her yerine Çözümler sunuyoruz.

Cryptolocker virüsü'nün, .Encrypted, .Enc, .Cerber, .Xtbl, .Locky, .vvv, .ccc, .ttt, .micro, .mp3, .magic , .LOL, .Zepto gibi uzantılarla şifrelediği dosyalar uygun fiyata garantili çözülür.

Bilgileriniz önemli ise info@bil-tek.net  adresine bilgisayara bırakılan kurtarma notu (html veya txt uzantılı) ve örnek birkaç dosya (doc, xls ya da jpg uzantılı olması önerilir) gönderirseniz dosyalarınızın çözülüp çözülemediği size bildirilecektir. 

Fidyeciler dosyaları eski haline getirmek için bir miktar para isterler. Ama bu kişilerin hacker olduğu ve bu işleri para için yaptığı düşünülürse kesinlikle onlara güvenmemeli herhangi bir ödeme yapılmamalı, ödeme yapılsa bile bu dosyaların geri geleceğinin bir garantisi yok. Sakın kredi kartı üzerinden ödeme yapmaya kalkmayın hesabınızı boşaltabilirler. Birde paranızdan olmayın. Genellikle parayı BitCoin denilen sanal para sistemi üzerinden istiyorlar, çünkü bu şekilde sanal paranın izi sürülememekte, yani nereye gittiği belli olmamaktadır. BitCoin satın alırken size nerede kullanacağınız soruluyor. Eğer fidyecilere ödeme yapacağınızı söylerseniz size BitCoin siteleri BitCoin satmaz. Bu yüzden fidyeciler size BitCoin alırken bize ödeme yapacağınızı belirtmeden satın alın derler. 

Çalışma Şekli: Mail ile gönderdiğiniz örnek dosyayı inceledikten sonra size çözülüp çözülemediğini, çözülebiliyorsa kaça çözüldüğünü bildiren bir mail atılacaktır.
Anlaştıktan sonra size örnek dosya çözülüp gönderilecektir. Böylelikle dosyanın çözüldüğünden emin olacaksınız. Daha sonra ücret gönderildikten sonra bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp diğer dosyalarınız çözülecektir.

Önemli Not: Bilgisayarınıza virüs bulaştıktan sonra kesinlikle dosyaların uzantılarıyla oynama, format atma, geri kurtarma gibi işlemleri yapmayınız. Bu tür işlemler dosyalarınızın kalıcı hasar görmesine ve bir daha geri gelmemesine sebep olabilir. Hiçbir işlem yapmadan bir an önce bizimle iletişime geçiniz. Cryptolocker çözümü için bu işlemler çok önemlidir.

Tüm dosyalarınızı çözdürmek isterseniz uygun bir fiyata garantili çözülür.

Başarı oranı % 99'dur.

BİL-TEK BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR